poniedziałek, 20 stycznia 2014

Mołdawia - Polska - mecz towarzyski ( piłka nożna)

Reprezentacja Polski pod wodzą Adama Nawałki wygrali ledwo 1:0. Na listę strzelców w 10 minucie wpisał się Paweł Brożek, uderzając piłkę udem.
Biało - Czerwoni nie zachwycali podczas meczu , tracili piłki po głupich sytuacjach, a napastnik Z Wisły Kraków miał przed przerwą dwie 100% sytuacje.
Po przerwie obraz meczu kompletnie nie uległ zmianie. Polacy mieli przewagę, ale ich strzały były totalnie anemiczne, a ostatnie podania najczęściej niecelne. Podobać się mogła akcja z 50. minuty, gdy podanie Szymona Pawłowskiego między nogami przepuścił Brożek, a nadbiegający Paweł Olkowski niemal podał piłkę do Cebanu.
Składnych akcji było jak na lekarstwo. Jedynymi, którzy pokazali się z dobrej strony byli Igor Lewczuk i Mateusz Zachara. Polski bramkarz - Michał Miśkiewicz zachował czyste konto i popisał się czasami dobrymi interwencjami.

Następny mecz Polacy rozegrają w Warszawie 05 marca 2014r. ze Szkocją.